برای نخستین‌بار در کشور

رونمایی از خودروهای ثبت تخلف ویژه ناوگان بار درون‌شهری در اصفهان

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین‌بار در کشور خودروهای ثبت تخلف ویژه ناوگان بار درون‌شهری با حضور رئیس پلیس راهور فراجا و شهردار اصفهان رونمایی شد تا برگ زرینی بر افتخارات مدیریت شهری اصفهان باشد.

به گزارش شهرداران، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان گفت: برای نخستین‌بار در کشور خودروهای ثبت تخلف ویژه ناوگان بار درون‌شهری با حضور رئیس پلیس راهور فراجا و شهردار اصفهان رونمایی شد تا برگ زرینی بر افتخارات مدیریت شهری اصفهان باشد.

سیدعلی عبدالهی در نشست مشترک پلیس راهور و شهرداری‌های استان اصفهان اظهار کرد: سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان آماده است تا در حوزه مدیریت حمل‌ونقل بار درون‌شهری اقدامات ویژه‌ای را با همکاری شهرداری‌های استان اصفهان رقم بزند تا همچنان در سطح کشور الگو باشیم.
وی افزود: اجرای ماده ۹ قانون توسعه حمل‌ونقل بر عهده شهرداری‌ها گذاشته شده است و با ابلاغ قانون درآمد پایدار شهرداری‌ها در سال ۱۴۰۱ نیز فرصت بسیار خوبی به همه شهرداری‌های کشور داده شد تا در حوزه مدیریت حمل‌ونقل بار، با صدور پروانه فعالیت و اشتغال، صدور بارنامه و حفظ زیرساخت‌ها درآمد پایدار داشته باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان ادامه داد: شهرداری اصفهان در حوزه حمل‌ونقل بار پیشرو در کشور است.

عبدالهی گفت: با مصوبه شورای هماهنگی ترافیک استان مصوبه‌ای مبنی بر اینکه خودروهای بالای ۳.۵ تن در سطح مرکز استان باید با مجوز تردد حرکت کنند، ابلاغ شد و در غیر این صورت مشمول جریمه می‌شوند، از این‌رو درخواست می‌کنیم شهرداری‌های استان با هماهنگی پلیس راهور همراهی لازم را داشته باشند تا بتوانیم اقدامات هماهنگی را انجام دهیم.

وی خاطرنشان کرد: برای نخستین‌بار در کشور خودروهای ثبت تخلف ویژه ناوگان بار درون‌شهری با حضور سردار تیمور حسینی، رئیس پلیس راهور فراجا و شهردار اصفهان رونمایی شد تا برگ زرینی بر افتخارات مدیریت شهری اصفهان باشد.