در شش ماه اول سال جاری انجام شد؛

رشد ۱۲۵ درصدی در صدور پروانه های ساختمانی منطقه۶

معاون شهرسازي و معماري منطقه۶ از رشد ۱۲۵ درصدی صدور پروانه‌های شهرسازی در این منطقه در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی منطقه شش، معاون شهرسازی و معماری منطقه۶ از رشد ۱۲۵ درصدی صدور پروانه‌های شهرسازی در این منطقه در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ خبر داد.

محسن محمدی معاون شهرسازی و معماری منطقه در خصوص وضعیت تعداد پروانه‌های صادر شده گفت: با کاهش در میانگین زمانی صدور پروانه ‌ها براساس درخواست های ثبت شده در سال ۱۴۰۲، شاهد رشد ۱۲۵ درصدی صدور پروانه در شش ماهه اول سالجاری نسبت به سال قبل بودیم.

وی خاطرنشان کرد: با عملکرد حوزه شهرسازی و معماری منطقه و ضوابط و مقررات متمایز و حاکم بر ساخت و سازها از سوی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران سبب کاهش زمان صدور پروانه های ساختمانی و استقبال صاحبان اراضی و سرمایه گذاران گردیده و همچنین تمام تلاش مدیریت شهری منطقه ایجاد تسهیل در فرآیندهای موجود برای صدور پروانه ساختمانی و اخذ مجوزهای ساخت و ساز در کوتاه ترین زمان ممکن است .

به گفته محمدی مهرماه سالجاری نسبت به مدت مشابه در حوزه صدور پروانه شهرسازی منطقه شاهد رشد بیش از صددرصدی بودیم که همه این موفقیت ها که در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان صورت گرفته را مرهون تلاش خستگی ناپذیر همکارانم در حوزه معاونت شهرسازی منطقه هستم .