سید محمد نقیب خبر داد:

راه اندازی “چلچراغ آرزوها” برای کودکان مدارس پویاشهر در میدان آزادی

به مناسبت فرارسیدن ایام ماه محرم و عزاداری شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش، سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران قصد دارد از تاریخ ۲۹ محرم لغایت ۵ صفر در میدان آزادی اقدام به برگزاری یک برنامه ویژه برای کودکان مدارس پویا شهر نماید.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، سید محمد نقیب سرپرست این سازمان گفت: همزمان با ایام ماه محرم یک ویژه برنامه تحت عنوان “چلچراغ آرزوها” با حضور کودکان مدارس پویاشهر برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: “چلچراغ آرزوها” چهل آرزوی کودکان کار و خیابان است که در داخل چهل فانوس نوشته شده و هر یک از خیرین با برداشتن یکی از این آرزوهای نوشته شده در فانوس ها، بانی خیر برآورده کردن این خواسته کودکان کار و خیابان می شوند.

برنامه “چلچراغ آرزوها” از ۲۹ محرم لغایت ۵ صفر در میدان آزادی و همزمان با موکب سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اجرا خواهد شد.

نقیب ادامه داد: همچنین دسته عزاداری کودکان مدارس پویاشهر با عنوان هیات عزاداری فرزندان ایران با حضور ۵۵۰ کودک به صورت متحد الشکل با پیراهن های مشکی و پیشانی بند و شال سبز در تاریخ دهم مرداد ماه از ساعت ۱۹ الی ۲۲ برپا می شود.

گفتنی است خیرین محترم که همواره یار و یاور سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی بوده اند می توانند در صورت تمایل به برآورده کردن آرزوی کودکان کار و خیابان در مراسم “چلچراغ آرزوها” با شماره تلفن ۵۵۵۱۸۲۱۸ داخلی ۲۷۸ تماس حاصل نمایند.