دیدار شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان رفسنجان با شهردار زرند

مهندس مختاری شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان با مهندس على ضياء الدينى شهردار و حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند دیدار و سپس از کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی در حال افتتاح شهرداری بازدید بعمل آوردند

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مختاری شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان با مهندس على ضیاء الدینى شهردار و حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند دیدار و سپس از کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی در حال افتتاح شهرداری بازدید بعمل آوردند.

شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان نوق با حضور در شهرداری زرند با مهندس ضیاءالدینی شهردار و حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار که به منظور تبادل نظر درباره اجرای پروژه ها و همکاری های مشترک و بازدید از کارخانه آسفالت در حال افتتاح شهرداری زرند صورت گرفته بود،شهردار و رئیس شورای شهر زرند ضمن عرض خوش آمد و خیر مقدم به مهندس مختاری و همراهان با ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیتهای مدیریت شهری به بحث درباره راهبردها و بودجه های لازم برای اجرای پروژه کارخانه آسفالت مدیریت شهری زرند پرداختند.

مدیران ارشد دو شهرداری پس از این دیدار و نشست صمیمی، با حضور در محل اجرای پروژه کارخانه آسفالت و تاسیسات ماسه‌شویی شهرداری زرند از بخش‌های مختلف این کارخانجات بازدید کردند.

در این بازدید که حاج عباس ایرانمنش رئیس شورای شهر زرند نیز حضور داشت مهندس ضیاالدینی شهردار و معاونت عمرانی شهرداری مهندس ولی خانی، جزئیات فنی و عملیاتی کارخانه را به شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان معرفی کرده و ایشان از نزدیک با جزئیات فنی و عملکرد این پروژه آشنا شدند.

شهردار و اعضای شورای شهر بهرمان نوق نیز ضمن تمجید از تلاش های مهندس ضیاءالدینی و شورای شهر زرنددر بهبود بخشی و نگاه ویژه به توسعه زیرساخت های شهری، ارتباط خوب و صمیمی شهردار و رئیس شورای شهر زرند را تحسین کرده و ابراز امیدواری کردند که این دیدارها به تقویت همکاری های بین دو شهرداری منجر گردد.

شایان ذکر است کارخانه آسفالت شهرداری زرند در روزهای آینده به بهره برداری می رسـد .