معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان مطرح کرد:

رشد و تعالی سازمانی در گروی مشارکت با دانش بنیان ها

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان رشد و تعالی سازمانی و راه میان‌بر حوزه کسب‌وکار را مشارکت با دانش بنیان ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت این بخش بتوان در مسیر مدیریت بهتر شهر و در نهایت جلب رضایت شهروندان گام برداشت.

به گزارش شهرداران، به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سعید ابراهیمی روز هفتم خردادماه در جلسه‌ای که با موضوع «فرصت همکاری و مشارکت با سازمان فاوا شهرداری اصفهان» با حضور شرکت‌های فناور، دانش‌بنیان و نوپا برگزار شد، هوشمندسازی، فناوری و تحول در این حوزه را از اهداف شاخص برنامه ۱۴۱۰ شهرداری اصفهان دانست و اظهار کرد: میز هوشمندسازی در شهرداری اصفهان در این دوره از مدیریت شهری تشکیل شده است، هرچند که شهرداری فرهنگ و ساختار ویژه خود را دارد و ایجاد تحول در آن کار بسیار سختی است.

او با بیان اینکه معاونت برنامه‌ریزی در حوزه فناوری نوین برنامه‌هایی همچون چهارشنبه‌های شهرک علمی و تحقیقاتی را برگزار می‌کند، افزود: در این جلسات نیازمندی‌های متعدد شهر از جمله پساب، زباله‌سوز، فضای سبز و حوزه ایمنی و آتش‌نشانی بررسی می‌شود. همچنین برنامه پنجشنبه‌های فناور اخیرا با موضوع داده‌های اصفهان کارت در حوزه حمل‌ونقل برگزار شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه این اقدامات نتایج قابل توجهی را برای شهر و شهرداری به دنبال داشته است، گفت: در شهرداری تلاش می‌کنیم تا با عناصر اکوسیستم در این حوزه مرتبط شویم، چنانکه در زمینه تصفیه نانو ازن و در راستای عقد قرارداد ۱۱ میلیارد تومانی که در سال گذشته محقق شد، نسبت به خریدی به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اقدام کرده ایم.

او با اشاره به قرارداد باز ۱۰ میلیارد تومانی با شهرک علمی و تحقیقاتی و طرح الزام شهرداری به استفاده از خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: ظرفیت‌های خوبی در این عرصه وجود دارد، چنانکه در مهرماه سال جاری دومین نمایشگاه فن‌نما با موضوع هوش مصنوعی برگزار می شود.

ابراهیمی، رشد و تعالی سازمانی و راه میان‌بر حوزه کسب‌وکار را مشارکت با دانش بنیان ها دانست و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت این بخش بتوان در مسیر مدیریت بهتر شهر و در نهایت جلب رضایت شهروندان گام برداشت.