طرح تحول بیست گانه خدمت در منطقه۶ تهران

در بیست و سومین روز از دی ماه ۱۴۰۲ نشست طرح تحولی بیست گانه خدمت در شهر تهران با حضور سید محمد فیاض،مدیر کل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، سید مرتضی روحانی شهردار منطقه۶ و معاونین این‌ منطقه برگزار شد. به گزارش شهرداران و  روابط عمومی شهرداری منطقه۶، در این […]

در بیست و سومین روز از دی ماه ۱۴۰۲ نشست طرح تحولی بیست گانه خدمت در شهر تهران با حضور سید محمد فیاض،مدیر کل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران، سید مرتضی روحانی شهردار منطقه۶ و معاونین این‌ منطقه برگزار شد.
به گزارش شهرداران و  روابط عمومی شهرداری منطقه۶، در این نشست جزئیات تدابیر بیست گانه تحولی نگهداشت که توسط شهردار تهران به مناطق ابلاغ شده، توسط مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران تشریح شد.
مدیر کل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران گفت: این نشست راه گشای عملکردی برای مناطق می باشد که باید سطوح مختلف مدیریتی مناطق از نکات مطرح شده در این جلسات بهره مند شوند و هر معاونت و نواحی در شهرداری مناطق ملزم است با تدوین یک الگوی نظارتی مبتنی بر این جلسات در یک بازه زمانی مشخص فعالیت های خود را مورد ارزیابی و چالش ها و اهداف خود را مدیریت و برنامه ریزی نماید.
فیاض با اشاره به اینکه بندهای بیست‌گانه مربوط به امور جاری است گفت: مجموعه فعالیت های انجام شده جزو اصلی‌ترین کار مناطق و نواحی است با این تفاوت که در این طرح با طبقه‌بندی اقدامات جاری نواحی، موضوع ها براساس مطالعات بالادستی و هماهنگی با معاونت‌های تخصصی با یک ساز و کار مشترک احصاء، برنامه‌ریزی و انجام می‌شود.
سید مرتضی روحانی شهردار منطقه۶ نیز در این نشست، توسعه محله‌ها، رفع نیازهای شهری و جلب رضایت شهروندان را مهم‌ترین هدف پروژه‌های اجرایی طرح خدمت برشمرد و بر اهتمام مدیریت شهری منطقه برای تحقق این مهم و خدمت به شهروندان قلب پایتخت تأکید کرد.
روحانی با اشاره به اینکه اعتماد سازی ریشه در روایت ها و فرهنگ جامعه اسلامی دارد، گفت: اعتماد سازی و کسب رضایت مردم مهمترین وظیفه امروز شهرداری ها است و ما در مدیریت شهری تلاش در بالابردن سطح این مهم داریم.
شهردار منطقه۶ در پایان گفت: مدیریت شهری منطقه، تمام تلاش و همت خود را انجام می دهد تا با طرح‌های تحولی شهرداری تهران کیفیت زندگی شهری را در این منطقه بالا برده و رضایت خاطر شهروندان را کسب کند