شهردار منطقه هفت گفت؛

حل و فصل اصولی پیام های ۱۳۷ به منظور ارتقا رضایت شهروندان

جلسه بررسی وضعیت پیام های ثبت شده در سامانه ۱۳۷ منطقه هفت با حضور شهردار، معاونین، شهرداران نواحی و مدیران این منطقه برگزار شد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، در این نشست نصراله آبادیان شهردار منطقه گفت: جلسات به صورت ماهیانه در خصوص بررسی پیام های ثبت شده در سامانه ۱۳۷ برگزار می شود و در بررسی های انجام شده شاهد کاهش تعداد پیام های ثبت شده در سامانه هستیم.
وی در ادامه عنوان کرد: با بررسی تعداد پیام ها می بینیم که عمده درخواست های شهروندان در حوزه معاونت خدمات شهری و محیط زیست می باشد از همین رو با دسته بندی موضوعات باید برای هرکدام تدابیر خاص طرح ریزی کنیم.
شهردار منطقه ۷ تاکید کرد: در خصوص موضوعات سد معبر باید با برنامه ریزی و اقدامات بین بخشی میان کلانتری، یگان حفاظت، حقوقی و … باید این مشکل را به صورت ریشه ای حل کنیم و همچنین موضوعات شهرسازی را با برگزاری جلسات و دعوت از کارشناسان مرکز می توانیم تعیین و تکلیف کنیم.
به گفته وی موضوعات مطرح شده از سوی شهروندان در سامانه ۱۳۷ باید بازبینی و از طریق درنظر گرفتن تدابیر خاص به صورت اصولی حل و فصل شود تا بتوانیم شاهد ارتقاء رضایت شهروندان باشیم.
آبادیان با اشاره به در پیش بودن ارزیابی شش ماه از منطقه و لزوم انجام اقدامات ویژه برای کسب رتبه مناسب در این بخش، گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی در خصوص بارندگی های احتمالی ضروری است تا آمادگی های لازم در این خصوص را کسب کنیم و ادوات لازم برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی را تهیه کنیم. توصیه من این است که در بخش خدمات شهری مانوری برگزار شود تا ضمن شناسایی کم و کاستی ها بتوانیم با آمادگی کامل فصول بارش را پشت سر بگذاریم.
وی با تاکید بر لایروبی مستمر معابر و انهار، خاطرنشان کرد: بازدید از چاه های جذبی، نظارت و بررسی آراء وصول شده، نظارت بر بودجه های تخصیص یافته برای پروژه ها، تهیه زمانبندی های مشخص در پروژه های توسعه محله ای، پروژه های مسیل زرین گلاب، میدان سپاه، پیشنهاد پروژه های مؤثر در سطح منطقه و فرامنطقه ای برای سال ۱۴۰۳، تامین اعتبار برای پروژه هایی که با کمبود اعتبار روبرو هستند از جمله مواردی است که باید در اولویت اقدامات منطقه قرار بگیرند.