جلسه بررسی برنامه های اجرایی در طرح تحولی بیست گانه خدمت منطقه ۷

جلسه بررسی و تدوین برنامه های اجرایی در طرح تحولی بیست گانه خدمت منطقه ۷، با حضور شهردار، معاونین شهرداران نواحی و مدیران منطقه برگزار شد.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، جلسه بررسی و تدوین برنامه های اجرایی در طرح تحولی بیست گانه خدمت منطقه ۷، با حضور شهردار، معاونین شهرداران نواحی و مدیران منطقه برگزار شد.
در جریان این نشست نصراله آبادیان شهردار منطقه گفت: مرمت و بهسازی آسفالت معابر، تبدیل نهرهای اضافی و فاقد عملکرد به کانیو، پیاده رو سازی و اصلاح معابر، حذف دریچه های زائد در سطح معابر و همسطح سازی، جانمایی مجدد مخازن پسماند و همسطح سازی زیرمخزنی، مرمت و احداث زمین های چمن مصنوعی در محلات، احداث و بازسازی مرمت سرویس های بهداشتی، جداره سازی و بازپیرایی فضای سبز حاشیه معابر اصلی، بهسازی یادمان های شهدا و بهسازی میادین شهری تنها بخشی از مواردی است که در طرح تحولی بیست گانه خدمت در مناطق ۲۲گانه در منطقه هفت باید اجرا شود.
وی عنوان کرد: مرمت و بهسازی علائم ترافیکی و المان های حمل و نقل عمومی و حذف زوائد فیزیکی، اصلاح و ایمن سازی نقاط حادثه خیز ترافیکی و اصلاح هندسی معابر، ایمن سازی بوستان ها، بازسازی و مرمت کانال های اصلی و مسیل ها، مرمت و بهسازی آسفالت مدارس، بهسازی و مرمت میادین میوه و تره بار، احداث مخازن آب زیرزمینی و تصفیه پساب، نوسازی و بهسازی مجموعه های بانوان، بهسازی، بازسازی و نماسازی پیرامون ورودی های مترو و موارد خاص مناطق از دیگر موارد مطرح شده در طرح تحولی بیست گانه شهر تهران است که باید در راس فعالیت های منطقه قرار بگیرد.
شهردار منطقه ۷ تاکید کرد: تمام این فعالیت ها در راستای ارتقا رضایت شهروندان در دستور کار قرار دارد و باید با بالاترین کیفیت در راس فعالیت ها قرار گرفته و اجرا شود.
وی در ادامه از مدیران خود خواست هر چه سریعتر نقشه راه برای اجرای این طرح را مشخص کنند تا پس از بررسی های لازم در منطقه اجرایی شود.