پاکسازی زباله ها و مواد بازیافتی از حاشیه جاده ورودی شهر دولت آباد

به گزارش شهرداران و شهرداری دولت آباد پاکسازی زباله ها و مواد بازیافتی از حاشیه جاده ورودی شهر دولت آباد به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک با حضور ریاست و پرسنل محترم نمایندگی محیط زیست شهرستان به گزارش روابط عمومی شهرداری دولت آباد؛به نقل از مسئول واحد خدمات شهری شهرداری ورودی شهر توسط پاکبانان شهرداری […]

به گزارش شهرداران و شهرداری دولت آباد پاکسازی زباله ها و مواد بازیافتی از حاشیه جاده ورودی شهر دولت آباد به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک با حضور ریاست و پرسنل محترم نمایندگی محیط زیست شهرستان به گزارش روابط عمومی شهرداری دولت آباد؛به نقل از مسئول واحد خدمات شهری شهرداری ورودی شهر توسط پاکبانان شهرداری از زباله و مواد بازیافتی پاکسازی شد. وی با بیان اینکه این برنامه پاکسازی به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک و در سومین روز از این هفته برگزار شد افزود: یکی از اقدامات موثر در حوزه محیط زیست، پاکسازی طبیعت با هدف آموزش همگانی و فرهنگ سازی در میان عموم مردم در زمینه نگهداری از طبیعت و محیط زیست می باشد . وی در پایان ضمن تشکر از مردم در خواست کرد تا با تفکیک زباله و مدیریت پسماند در حفاظت از محیط زیست سهیم باشند چرا که حفظ و نگهداری از طبیعت و احترام به محیط زیست نوعی شکرگزاری به درگاه پروردگار متعال بابت وجود این همه زیبایی در منطقه ما می باشد .

بازدید سرزده از مرکز معاینه فنی شهر دولت آباد به مناسبت روز هوای پاک به مناسب هفته هوای پاک، مسئول واحد خدمات شهری شهرداری دولت آباد بطور سرزده از مرکز معاینه فنی بازدید بعمل آورد. در این بازدید دستگاههای این مرکز بطور سرزده کنترل و پایش فنی شدند . لازم به ذکر است در این بازدید از روند صــدور مجوز معاینه فنی تعدادی خودرو سبک نیز بازدید بعمل آمد.