پیام تبریک شهردار ایلام، بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

پیام تبریک شهردار ایلام، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ایلام بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار.

به گزارش شهرداران، پیام تبریک شهردار ایلام، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ایلام بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

ولات با سعادت بزرگ بانوی کربلا، دخت گرامی حیدر کرار، شیر زن کربلا، حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار، مبارک روزی است که به احترام آن باید یاس های سفید را پاس داشت.

 

حضرت زینب(س) بانوی صبر و تلاش و پشتکار بود و این الگویی بسیار مناسب برای پرستاران سخت کوش ما اعم از زن و مرد است که با به جان خریدن سختی ها همواره در تلاش و تکاپو جهت مراقبت و درمان بیماران هستند.

 

پرستاران ما این قشر سختکوش و پر توان هیچگاه از مشکلات نمی هراسند و ما این را در دوران کرونا به عینه مشاهده کردیم تا جاییکه همگان شرایط حاکم بر پرستاران و جامعه پزشکی را در آن دوران با خط مقدم در دوران جنگ تحمیلی مقایسه می کردند.

 

پرستاری شغل نیست بلکه عشق است و این عشق، عاشق را به گذرگاههای سخت می کشاند خواه این شرایط سخت سرباز و جبهه باشد و خواه پرستار و کرونا، اما آنچه هست عشق است و امید و زندگی بخشیدن.

 

بدینوسیله میلاد با سعادت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار را به جامعه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پرستاران جهادگر ایران اسلامی خاصه پرستاران زحمتکش استان ایلام تبریک عرض نموده و از تلاش های این “یاس های سپید” تقدیر و تشکر می نماییم.