به میزبانی شهرداری منطقه 4

برگزاری لیگ رقابتی مهارتهای کارکنان اجرایی +۱۳۷ مناطق ۲۲ گانه

شهردار منطقه 4 از برگزاری لیگ رقابتی مهارتی کارکنان اجرایی + 137 مناطق 22 گانه در این منطقه خبر داد و گفت: در این لیگ،  66 نفر ازکارکنان اجرایی مناطق با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار شهردار منطقه ۴ از برگزاری لیگ رقابتی مهارتی کارکنان اجرایی + ۱۳۷ مناطق ۲۲ گانه در این منطقه خبر داد و گفت: در این لیگ،  ۶۶ نفر ازکارکنان اجرایی مناطق با یکدیگر به رقابت پرداختند.

” علی اصغر کمالی زاده” با بیان این خبر افزود: این مسابقات باهدف رقابت سالم و ایجاد روحیه نشاط بین کارکنان برگزار شد و  نفرات در قالب  ۲۲ تیم  ۳ نفره از مناطق ۲۲ گانه در بوستان یاس فاطمی شرکت کردند.

وی در تشریح این مسابقات گفت: کارکنان اجرایی سامانه + ۱۳۷ مناطق  در ۵ رشته شامل بریدن تنه درخت با اره موتوری،  تخریب قطعه بتنی، ساخت سازه آجری، برش آهن نبشی و ساخت دریچه به مدت دو ساعت به رقابت پرداختند.

شهردارمنطقه ۴ در این مراسم با اشاره به اهمیت سامانه +۱۳۷ این درگاه ارتباطی مردمی گفت: این سامانه پلی برای ارتباط بین شهروندان و مدیران شهری و امکانی برای رسیدگی وبهتر به مطالبات مردم با حوزه های مختلف شهری است که می بایست از این فرصت برای ارایه خدمات خداپسندانه  به شهروندان نهایت استفاده ببریم .

درادامه الفت پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران هدف از برگزاری این رقابت ها  را استعدادیابی و ارتقای نشاط میان پرسنل و ایجاد تعلق سازمانی و برنامه ریزی و آموزش کارکنان عنوان کرد و افزود: این موارد جزو وظایف اصلی مرکز نوسازی وتحول اداری محسوب می شود و برگزاری این مسابقات  با همکاری حوزه های تخصصی در حال برگزاری است.

گفتنی است لیگ رقابتی مهارتی کارکنان اجرایی + ۱۳۷ مناطق ۲۲ گانه با همکاری سامانه +۱۳۷ شهرداری تهران و مرکز نوسازی شهرداری تهران و با حضور ناصر رییس مرکز سامانه + ۱۳۷ شهرداری تهران و الفت پور رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران و کمالی زاده شهردار منطقه۴ برگزار و  نتایج این رقابتها پس از بررسی متعاقبا اعلام خواهد شد .انتهای پیام/