برنامه‌های انگیزشی برای کم‌توانان

برنامه‌های انگیزشی برای کم‌توانان برگزار شد. به گزارش شهرداران و روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ خبر داد : ده ها عنوان برنامه های انگیزشی ویژه افراد دارای معلولیت هم زمان با هفته افراد دارای معلولیت در محلات منطقه ۴ اجرا می گردد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه […]

برنامه‌های انگیزشی برای کم‌توانان برگزار شد. به گزارش شهرداران و روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ خبر داد : ده ها عنوان برنامه های انگیزشی ویژه افراد دارای معلولیت هم زمان با هفته افراد دارای معلولیت در محلات منطقه ۴ اجرا می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، برنامه‌های انگیزشی برای کم‌توانان در دستور کار گرفته است. سید حمید رضا میر ابوطالبی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ با اشاره به سوم دسامبر مصادف با ۱۲ آذر به عنوان روز جهانی افراد دارای معلولیت گفت : هدف از نام گذاری چنین روزی افزایش آگاهی جامعه نسبت به مسائل و شناخت حقوق افراد دارای معلولیت و نیز فرصتی برای آگاهی بخشی جامعه نسبت به دستاوردهای افراد دارای معلولیت در جنبه های مختلف زندگی است که به همین منظور اداره سلامت شهرداری منطقه ۴ با تدارک برنامه هائی شرایطی فراهم کرده که باعث ایجاد نشاط و سرزندگی در آنها شود.
میر ابوطالبی با اشاره به برنامه های هفته افراد دارای معلولیت گفت : برنامه های گرامیداشت افراد دارای معلولیت که در محلات ۲۰ گانه و با مشارکت مدیران محلات اجرائی می گردد شامل اکران طرح های گرافیکی در معابر منطقه ۴ و فضاهای مجازی ، برگزاری کارگاه های آموزشی ، اجرای نمایش موزیکال در مدارس استثنائی ، برپائی نمایشگاه دستاوردهای افراد دارای معلولیت ، بازدید از بنیاد خیریه معلولین ایرانیان و بهزیستی نارمک ، ارائه خدمات سلامت محور و ….. است که از دوازدهم شروع شده و تا هجدهم همین ماه ادامه دارد.
او همچنین از برگزاری مراسم بزرگ اختتامیه بازیهای نشاط آور افراد دارای معلولیت خبر داد و افزود : روز شنبه ۱۸ آذر ماه مراسم بزرگ اختتامیه بازیهای نشاط آور افراد دارای معلولیت با حضور ۲۰۰۰ نفر از شرکت کنندگان مناطق ۲۲ گانه در برج میلاد برگزار می گردد که مناطق ۴ و ۲ افتخار میزبانی این مراسم را بر عهده دارند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ به تقدیر از پرسنل دارای معلولیت شاغل در شهرداری منطقه ۴ با حضور شهردار منطقه اشاره کرد و از بازدید و دلجوئی خانواده های دارای ۴ فرزند معلول در این ایام خبر داد.
میر ابوطالبی همچنین اظهار داشت : با حضور شهرداران و مدیران اجتماعی نواحی ۹ گانه از دبیران فعال کانون افراد دارای معلولیت در محلات ۲۰ گانه تقدیر می گردد.