بازدید وزیر گردشگری و میراث فرهنگی از مرکز تفریحی در حال ساخت شریف اباد

وزیر گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی با حضور در پاکدشت از مرکز تفریحی در حال ساخت شریف اباد بازدید کرد.

به گزارش شهرداران، وزیر گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع دستی با حضور در پاکدشت از مرکز تفریحی در حال ساخت شریف اباد بازدید کرد.
اولین بخشی که وزیر در این بازدید به آن پرداخت، مربوط به مرکز تفریحی در حال ساخت شریف آباد بود. این مرکز تفریحی که در نزدیکی شهر شریف آباد در حال ساخت و احداث است، با داشتن امکانات بیشتر و جذابیت‌های منحصر به فرد، منطقه را برای توریست‌ها و بازدیدکنندگان جذاب تر می‌سازد. وزیر با دیدن و بررسی ابتدایی این مرکز تفریحی، نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کرد و تاکید کرد که عملکرد خوب و مدیریت صحیح برای این مرکز تفریحی بسیار اهمیت دارد.

بخش دومی که وزیر در این بازدید به آن پرداخت، مربوط به پروژه مرکز رفاهی روستای آلوئک بود. با وجود اینکه این روستا در مناطق روستایی و دور از شهر قرار دارد، اما با احداث این مرکز رفاهی، توجه به شرایط زندگی و رفاه اجتماعی مردم این منطقه افزایش خواهد یافت. وزیر گردشگری با انجام بررسی‌های لازم در این پروژه، از روند پیشرفت آن باخبر شد و اعلام کرد که اهمیت این پروژه و اثربخشی آن در شرایط زندگی مردم روستایی را درک می‌کند.

بخش سومی که وزیر به آن توجه کرد، مربوط به همراهی مقامات محلی از جمله فرماندار، شهردار، بخشدار و نماینده گردشگری و میراث فرهنگی بود. حضور این مقامات در بازدید و همراهی با وزیر گردشگری نشان از توجه و حمایت مسئولان محلی در توسعه و پیشرفت بخش گردشگری و میراث فرهنگی در شهر شریف آباد و مناطق اطراف آن است. وزیر در این بازدید با معرفی و بررسی شرایط مختلف بازار مسافرتی و میراث فرهنگی منطقه، نیازهای روزمره مردم را درک کرد و از تلاش‌ها و پیشرفت‌های بخش گردشگری در این منطقه تقدیر کرد.

بخش چهارم و اخیری که وزیر گردشگری با آن سر و کار داشت، مربوط به شهرستان پاکدشت بود. پاکدشت به عنوان یکی از شهرهای استان تهران اهمیت زیادی در بخش گردشگری دارد و وزیر با حضور در این شهرستان، از رونق و توسعه این بخش توسط مسئولان محلی خبردار شد. در این بازدید، تلاش‌ها و پیشرفت‌های موجود در زمینه گردشگری در شهرستان پاکدشت بررسی شد و وزیر نسبت به اهمیت بیشتر و توسعه فعالیت‌های گردشگری در این منطقه تاکید کرد.