بازدید شهردار منطقه ۴ از فرآیند پیشرفت پروژه های عمرانی شمال شرق پایتخت

شهردار منطقه 4 تهران در روند بازدید از پروژه های در حال اجرای این منطقه گفت: اهتمام در تکمیل پروژه های عمرانی از اقدامات مهم مدیریت شهری بوده و رشد و شکوفایی شهر را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش شهرداران، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، شهردار منطقه ۴ تهران در روند بازدید از پروژه های در حال اجرای این منطقه گفت: اهتمام در تکمیل پروژه های عمرانی از اقدامات مهم مدیریت شهری بوده و رشد و شکوفایی شهر را به دنبال خواهد داشت.

“علی اصغر کمالی زاده” با بیان این خبر افزود: سرعت‌بخشی به اجرای پروژه‌های عمرانی شهری یک موضوع مهم در سیاست‌های شهرداری تهران و اولویت های کاری این منطقه به شمار می آید.

وی ضمن تأکید در تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی گفت: نظارت بر فرآیند تکمیل پروژه های عمرانی در جهت بررسی معضلات پیش رو به صورت مستمر تا زمان بهره برداری انجام می شود.

کمالی زاده به اهمیت بخشیدن به مطالبات شهروندان با رعایت شاخصه‌های کیفی اشاره کرد و افزود: پروژه‌های در دست اجرا در این منطقه براساس درخواست های شهروندان و در جهت رضایت ایشان احداث می شوند.

گفتنی است در این بازدید علی اصغر کمالی زاده شهردار منطقه ۴ به همراه معاونین حوزه ها و جمعی از مدیران شهری از پروژه های در حال احداث این منطقه از جمله پایانه افق، خانه کشتی شمیران نو، ادامه محور دلاوران، ورزشگاه روباز حکیمیه، مخزن آب بوستان ساحل، ساختمان اسکان کارگری باغ پرندگان و سرویس بهداشتی و ساختمان قرنطینه باغ پرندگان دیدن به عمل آورد.انتهای پیام/