برای آسفالت ریزی معابر شهرداری منطقه ۲ تبریز

استفاده بیش از یک هزار تن آسفالت طی هفته گذشته

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: برای عملیات آسفالت ریزی شریان های اصلی و فرعی سطح حوزه این منطقه در طول هفته گذشته افزون بر یک هزار تن آسفالت استفاده شده است.

به گزارش شهرداران، شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: برای عملیات آسفالت ریزی شریان های اصلی و فرعی سطح حوزه این منطقه در طول هفته گذشته افزون بر یک هزار تن آسفالت استفاده شده است.

موسی علی‌پور زنوزی شهردار منطقه ۲ تبریز با اعلام این خبر افزود: در ادامه عملیات آسفالت ریزی شریان های اصلی و فرعی سطح حوزه در راستای سهولت عبور و مرور شهروندان، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در طول هفته گذشته از یک هزار و ۱۷۶ تن آسفالت استفاده شده است.

شهردار منطقه ۲ ضمن اعلام شروع آسفالت ریزی اساسی (آسفالت زیره) خیابان ۱۸ متری شرقی زعفرانیه گفت: با توجه به حجم بالای کاری و وسعت آسفالت ریزی این مسیر که به طول یک کیلومتر است، این مسیر در دو لایه زیره و رویه آسفالت ریزی می شود.

علی‌پور، در ادامه توضیحات خود از اتمام آسفالت ریزی کوی های خورشید و کیوان ولیعصرجنوبی در طول هفته گذشته هم خبر داد و افزود: کوی شقایق گلشهر و کوچه بخت شکوهی آبرسان نیز در این مدت آسفالت ریزی شده است.

به گفته شهردار منطقه ۲، آسفالت ریزی کوچه شهریار کوی دانش و کوی صبحانی از دیگر محلات سطح حوزه این منطقه نیز در طول هفته گذشته به انجام رسیده است.