استاندار اردبیل

ارتقای ورزش استان اردبیل نیازمند توجه ویژه ملی است

استاندار اردبیل با اشاره به وضعیت نامطلوب ورزش استان، ارتقای این وضعیت را نیازمند توجه ویژه ملی دانست. به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست جمع‌بندی سفر یک روزه وزیر ورزش‌وجوانان به استان اظهار کرد: بخشی از قهرمانان شاخص کشورمان از خطه استان اردبیل بودند و تجربه نشان داده است که سرمایه‌گذاری […]

استاندار اردبیل با اشاره به وضعیت نامطلوب ورزش استان، ارتقای این وضعیت را نیازمند توجه ویژه ملی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست جمع‌بندی سفر یک روزه وزیر ورزش‌وجوانان به استان اظهار کرد:

بخشی از قهرمانان شاخص کشورمان از خطه استان اردبیل بودند و تجربه نشان داده است که سرمایه‌گذاری مناسب و معقول در ورزش استان، بازدهی و نتیجه چندین برابری را در پی دارد.

وی افزود:

وضعیت ورزش استان اردبیل با وجود پتانسیل در بخش‌های گوناگون، نامطلوب است که برای ارتقای این وضعیت باید در حوزه منابع و اعتبارات، توجه‌ ویژه ملی انجام شود.

لزوم توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای ورزش استان اردبیل

استاندار اردبیل تصریح کرد:

سرمایه‌گذاری در ورزش، از سوی دو بخش دولتی و خصوصی انجام می‌شود و بخش قابل توجهی از سرمایه‌گذاری خصوصی در ورزش کشورمان از طریق صنایع فعال انجام می‌شود.

عاملی بیان کرد:

با توجه به پتانسیل‌های موجود، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل ضعیف است که البته علل مختلفی از جمله نبود زیرساخت‌های لازم ارتباطی است که در ماه‌های گذشته به‌دنبال ایجاد و تکمیل این زیرساخت‌ها بوده‌ایم.

وی گفت:

برخی پروژه‌های استان اردبیل که در حدود یک دهه و بیش‌تر در حوزه اجرایی نیمه‌تمام بود، طی هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری رسید.