درشهرداری ناحیه۶ منطقه۲

اجرای طرح ویژه نگهداشت شهر مسیر توحید، آزادی

محمد کریمی شهردار ناحیه۶ از پاکسازی کامل مسیر میدان توحید تا تقاطع خیابان آزادی خبر داد.

به گزارش شهرداران،  طرح ویژه نگهداشت شهر مسیر توحید-آزادی در شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۲ از سوی محمد کریمی، شهردار منطقه ۶، به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری، به عنوان یک طرح جامع و منظم در راستای پاکسازی و حفظ زیبایی محیط شهری در مسیر توحید- آزادی، مورد اجرا قرار گرفته است.

اجرای این طرح شامل اقدامات متعددی است که همگی به منظور پاکسازی و بهینه سازی معابر شهری در محور توحید-آزادی صورت می‌گیرد. در این طرح، مواردی همچون شستشوی مبلمان شهری و نرده‌های ترافیکی، پاکسازی و شستشوی پل عابر پیاده، تمیزکاری از پوستر و برچسب‌های تبلیغاتی، لایروبی و شستشوی حوضچه‌های رسوب‌گیر، شستشوی مخازن و زیرمخزنی و… انجام می‌شود.

محمد کریمی، شهردار ناحیه ۶، بیان کرده است که اجرای این طرح با تاکید بر شاخص‌های اداره خدمات شهری به صورت ویژه در سایر محورهای اصلی ناحیه نیز انجام شده است. خیابان‌هایی همچون شادمهر، بهبودی و شهید حبیب اله نیز در این طرح شامل بهبود و نظافت قرار گرفته‌اند.

در پایان، محمد کریمی تأکید کرده است که شهروندان محترم مناطق توحید و دریان نو می‌توانند مشکلات شهری خود را با تماس به شماره‌های تلفن ۹۶۰۳۲۵۷۶ و ۹۶۰۳۲۵۸۶ اداره +۱۳۷ پلاس شهرداری ناحیه ۶ مطرح کنند. تضمین شده است که در اسرع وقت نسبت به رسیدگی و انجام درخواست‌ها اقدام خواهد شد. این اقدام از جانب شهروندان مورد تشویق و حمایت قرار گرفته است.